GLAS OCH KERAMIK / Glas / Parti glas 5428362
nr 542 8362
Parti glas
8 delar, varav 2 vinglas m spiral i benet, 2 karaffer med proppar, 4 st nubbeglas [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2008
kl 16:48:44
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr